E-pastu mārketings

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz e-pasta mārketinga paketi uz 6 mēnešiem, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. E-pasta mārketinga stratēģijas izstrāde: Tiks izstrādāta efektīva e-pasta mārketinga stratēģija, kas atbilst klienta mērķiem un vajadzībām. Tas ietvers mērķauditorijas identificēšanu, e-pasta sūtījumu biežumu un saturu, kā arī mērķtiecīgu segmentāciju, lai panāktu labākus rezultātus.

 

  1. E-pasta sūtījumu sagatavošana un publicēšana: Tiks sagatavoti un publicēti e-pasta sūtījumi, kas atbilst klienta vēlmēm un prasībām. To var ietvert reklāmas, piedāvājumus, aktuālus jaunumus, produktu vai pakalpojumu izziņas, un citu svarīgu informāciju, kas interesēs mērķauditoriju.

 

  1. Mērķtiecīga segmentācija: Klientiem tiks nodrošināta iespēja veikt mērķtiecīgu segmentāciju, lai sūtītu personalizētus un vērtīgus e-pasta sūtījumus dažādām klientu grupām, palielinot iespēju sasniegt augstāku atsaucību un konversiju.

 

  1. Rezultātu uzraudzīšana un analīze: Tiks veikta turpmāka rezultātu uzraudzīšana un analīze, kas sniegs informāciju par sūtījumu veiktspēju, atvēršanas un klikšķu rādītājiem, kā arī konversiju. Tas palīdzēs optimizēt e-pasta kampaņas un panākt labākus rezultātus.

 

  1. Konsultācijas un atbalsts: Speciālisti nodrošinās konsultācijas un atbalstu klientiem, lai sniegtu padomus par e-pasta mārketinga stratēģijas uzlabošanu un izmantošanu.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka iegādājoties e-pasta mārketinga paketi uz 6 mēnešiem, klienti saņems 2 mēnešus pilnīgi bez maksas. Tas ir izdevīgs veids, kā izmantot e-pasta mārketinga iespējas, lai uzturētu kontaktu ar esošajiem klientiem, piesaistītu jaunus klientus un palielinātu savas uzņēmuma pārdošanas un konversijas.

 

Izvēlies mūsu e-pasta mārketinga paketi un sāc sūtīt mērķētas un efektīvas e-pasta kampaņas jau šodien!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU