GOOGLE REKLĀMAS

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz Google reklāmas kampaņām, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. Reklāmas kampaņas izstrāde: Tiks izstrādātas Google reklāmas kampaņas, kas atbilst klienta mērķiem un vajadzībām. Tas ietvers atslēgvārdu izvēli, reklāmas rakstīšanu, mērķa lapu izvēli un citus aspektus, lai piesaistītu potenciālos klientus un palielinātu konversijas.

 

  1. Reklāmas pārvaldība: Speciālisti nodrošinās regulāru reklāmas pārvaldību, lai optimizētu reklāmas veiktspēju, pielāgotu atslēgvārdus un budžetu, kā arī veiktu nepieciešamās izmaiņas, lai panāktu labākus rezultātus.

 

  1. Analīze un optimizācija: Tiks veikta detalizēta reklāmas veiktspējas analīze, lai identificētu efektīvākos un mazāk veiksmīgos reklāmu veidus. Pēc tam tiks veiktas optimizācijas darbības, lai uzlabotu reklāmas efektivitāti.

 

  1. Budžeta un kampaņas vadība: Reklāmu speciālisti pārvaldīs reklāmas budžetu un veiks nepieciešamās kampaņas vadības darbības, lai maksimāli izmantotu reklāmas kredītu un panāktu vēl labākus rezultātus.

 

  1. Rezultātu atskaite: Klientam tiks nodrošināta periodiska rezultātu atskaite, kas sniegs informāciju par veiktajiem uzlabojumiem un kampaņas progresu, kā arī sniegs ieskatu par reklāmas efektivitāti.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka izmēģinot Google reklāmas kampaņas un saņemot 30% ATLAIDI  reklāmas kampaņas izveidei pirmajā mēnesī, klienti var sākt piesaistīt jaunus klientus un palielināt savu uzņēmuma redzamību meklētājprogrammās, izmantojot šo reklāmas kredītu. Tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt Google reklāmas potenciālu un sākt veicināt savu uzņēmumu tiešsaistē!

 

Sāc izmantot Google reklāmas un piesaisti vairāk klientu savam uzņēmumam, izmantojot reklāmas kredītu!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU