Grafiskais dizains

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz grafiskā dizaina pakalpojumu, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. Dizaina konsultācija: Klients saņems konsultāciju ar dizaina speciālistu, lai apspriestu savus dizaina vajadzības un mērķus. Šajā posmā tiks noskaidroti klienta vēlmes un prasības attiecībā uz grafisko dizainu.

 

  1. Grafiskā dizaina izstrāde: Tiks izstrādāti un veidoti klienta vēlēto dizaina elementi, piemēram, logotips, vizītkartes, plakāti, flayeri, uzņēmuma stila vadlīnijas u.c.

 

  1. Dizaina pielāgošana un labošana: Tiks nodrošinātas iespējas veikt labojumus un pielāgojumus dizaina elementiem, lai tie pilnībā atbilstu klienta vēlmēm un prasībām.

 

  1. Grafiskā materiāla sagatavošana drukai vai digitālajai publikācijai: Tiks sagatavoti un nodrošināti grafiskie materiāli, kas ir gatavi drukāšanai vai izmantošanai digitālajā vidē.

 

  1. Projektu vadība: Speciālisti nodrošinās projektu vadību un komunikāciju ar klientu, lai nodrošinātu, ka darbs tiek veikts laikā un saskaņā ar klienta vēlmēm.

 

  1. Rezultātu atskaite: Klients saņems rezultātu atskaiti par izveidoto dizainu un iespējas izmantot tos savā biznesā vai publikācijās.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka pieteicoties uz grafiskā dizaina pakalpojumu, klienti saņems 20% atlaides uz pirmo projektu. Tas ir lielisks veids, kā izmantot profesionālus grafiskā dizaina pakalpojumus par izdevīgāku cenu un uzlabot savu uzņēmuma vizuālo identitāti vai reklāmas materiālus ar profesionālu un pievilcīgu dizainu.

 

Sazinies ar mums un uzzini vairāk par mūsu grafiskā dizaina piedāvājumu un izceļ savu zīmolu ar pievilcīgiem dizaina risinājumiem!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU