MĀJAS LAPU UN INTERNETA VEIKALA IZSTRĀDE

Šajā akcijas piedāvājumā, kas ir spēkā augusta mēnesim un attiecas uz jaunu mājas lapas vai interneta veikala izstrādi, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. Konsultācija un plānošana: Tas ietver sākotnējo konsultāciju ar klientu, lai noskaidrotu viņu vajadzības un prasības attiecībā uz mājas lapu vai interneta veikalu. Plānošanas posmā tiek izstrādāta projekta stratēģija, funkcionalitātes un dizaina koncepcija.

 

  1. Mājas lapas vai interneta veikala dizains: To veidošana ietver grafiskā dizaina izstrādi, lai izveidotu pievilcīgu un lietotājam draudzīgu mājas lapu vai interneta veikalu.

 

  1. Mājas lapas vai interneta veikala izstrāde un programmēšana: Tas ietver mājas lapas vai interneta veikala izstrādi, izmantojot programmēšanas valodas un tehnoloģijas, lai nodrošinātu, ka mājas lapa vai interneta veikals ir funkcionāls un darbojas pareizi.

 

  1. Responzīvā dizaina nodrošināšana: Tas nozīmē, ka mājas lapa vai interneta veikals tiks optimizēts, lai atbilstu dažādu ierīču ekrāniem, piemēram, mobilajiem tālruņiem un planšetdatoriem, nodrošinot lietotājiem ērtu pārlūkošanas pieredzi neatkarīgi no ierīces, ko tie izmanto.

 

  1. Testēšana un labošana: Pēc mājas lapas vai interneta veikala izstrādes tiks veikta rūpīga testēšana, lai pārliecinātos par tā pareizu darbību un izvairītos no kļūdām. Ja tiks atklātas kādas problēmas, tās tiks labotas, lai nodrošinātu, ka mājas lapa vai interneta veikals darbojas kārtīgi.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā un klienti, kuri izmantos šo akciju un pasūtīs jaunu mājas lapu vai interneta veikalu no jūsu digitālās mārketinga aģentūras, saņems 10% atlaidi no kopējās izmaksas. Tas ir lielisks veids, kā piesaistīt jaunus klientus un palīdzēt viņiem izveidot profesionālu un veiksmīgu mājas lapu vai interneta veikalu, ietaupot naudu vienlaicīgi.

 

Sazinies ar mums un uzzini, kā mēs varam palīdzēt tev izveidot modernu un pievilcīgu mājas lapu vai interneta veikalu!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU