META REKLĀMAS

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz META reklāmu paketi uz 3 mēnešiem, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. META reklāmu stratēģijas izstrāde: Pēc klienta mērķu un vajadzību noskaidrošanas, tiks izstrādāta efektīva META reklāmu stratēģija, kas nodrošinās, ka reklāmas tiek rādītas atbilstoši klienta mērķa auditorijai un tiek panākti labāki rezultāti.

 

  1. Reklāmu izveide un optimizācija: Tiks izstrādātas un optimizētas META reklāmas, kas tiks parādītas meklētājprogrammās, lai piesaistītu klientus un palielinātu uzņēmuma redzamību tiešsaistē.

 

  1. Atslēgvārdu pētījumi un izvēle: Tiks veikti atslēgvārdu pētījumi, lai izvēlētos atbilstošus un efektīvus atslēgvārdus, kas palīdzēs piesaistīt potenciālos klientus un sasniegt augstāku reklāmu konversiju.

 

  1. Reklāmu analīze un uzlabošana: Tiek veikta rūpīga reklāmu veiktspējas analīze, lai identificētu efektīvākos un mazāk veiksmīgos reklāmu veidus un veiktu nepieciešamās izmaiņas, lai uzlabotu reklāmu efektivitāti.

 

  1. Budžeta un kampaņas vadība: Reklāmu speciālisti pārvaldīs reklāmu budžetu un veiks nepieciešamās kampaņas vadības darbības, lai optimizētu reklāmu izmaksas un panāktu labākus rezultātus.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka iegādājoties META reklāmu paketi uz 3 mēnešiem, klienti saņems 20% atlaides. Tā ir lieliska iespēja izmantot META reklāmas, lai piesaistītu jaunus klientus un palielinātu savu uzņēmuma redzamību meklētājprogrammās. Tādējādi jūsu uzņēmums var sasniegt vēl plašāku auditoriju un panākt labākus rezultātus tiešsaistes reklāmā.

 

Noklikšķini uz saites, lai uzzinātu vairāk par mūsu META reklāmu paketēm un sākt piesaistīt vairāk potenciālo klientu!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU