SEO AUDITS UN SEO OPTIMIZĀCIJA

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz SEO (Meklētājprogrammu optimizācija) auditu mājas lapai, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. SEO auditu izpilde: Tiks veikts rūpīgs un detalizēts SEO audits klienta mājas lapai. Šis audits analizēs mājas lapas tehnisko veiktspēju, satura optimizāciju, atslēgvārdu izvēli, saitju struktūru un daudzus citus faktorus, kas ietekmē mājas lapas pozīcijas meklētājprogrammās.

 

  1. Konkurentu analīze: Tiks veikta analīze par konkurentu mājas lapām un to SEO stratēģijām, lai identificētu stiprās un vājās puses un izmantotu šo informāciju, lai uzlabotu klienta mājas lapas pozīcijas.

 

  1. Detalizēts pārskats un analīze: Pēc audits veikšanas tiks sagatavots detalizēts pārskats un analīze, kas sniegs klientam ieskatu par esošo situāciju un identificēs iespējas uzlabot mājas lapas SEO.

 

  1. Optimizācijas priekšlikumi: Tiks sniegti konkrēti un pielāgoti optimizācijas priekšlikumi, kas palīdzēs klientam uzlabot mājas lapas pozīcijas meklētājprogrammās un piesaistīt vairāk organisko trafiku.

 

  1. Rezultātu uzraudzīšana un atskaite: Tiks veikta turpmāka rezultātu uzraudzīšana un periodiska atskaite, kas sniegs informāciju par veiktajiem uzlabojumiem un mājas lapas SEO progresu.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka pasūtot SEO auditu savai mājas lapai, klienti saņems detalizētu pārskatu un optimizācijas priekšlikumus par 15% lētāk. Tas ir lielisks veids, kā uzzināt, kā optimizēt mājas lapu, lai tā iegūtu augstākas pozīcijas meklētājprogrammās un piesaistītu vairāk organisko trafiku no potenciālajiem klientiem.

 

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk par SEO auditu un uzlabotu savas mājas lapas pozīcijas meklētājprogrammās!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU