SMS MĀRKETINGS​

Šajā akcijas piedāvājumā, kas attiecas uz SMS mārketinga kampaņām, ietilpst vairāki pakalpojumi:

 

  1. SMS kampaņu izstrāde: Tiks izstrādātas SMS kampaņas, kas atbilst klienta mērķiem un vajadzībām. Tas ietvers ziņojumu saturu, kampaņas biežumu, mērķauditorijas identificēšanu un citus aspektus, lai panāktu labākus rezultātus.

 

  1. SMS sūtījumu sagatavošana un nosūtīšana: Tiks sagatavoti un nosūtīti SMS sūtījumi klientu bāzei, kas saturēs kampaņas informāciju, akcijas, piedāvājumus vai citu svarīgu informāciju.

 

  1. Mērķtiecīga segmentācija: Klientiem tiks nodrošināta iespēja veikt mērķtiecīgu segmentāciju, lai sūtītu personalizētus un vērtīgus SMS sūtījumus dažādām klientu grupām, palielinot iespēju sasniegt augstāku atsaucību un konversiju.

 

  1. Rezultātu uzraudzīšana un analīze: Tiks veikta turpmāka rezultātu uzraudzīšana un analīze, kas sniegs informāciju par sūtījumu veiktspēju, atvēršanas un klikšķu rādītājiem, kā arī konversiju. Tas palīdzēs optimizēt SMS kampaņas un panākt labākus rezultātus.

 

  1. Konsultācijas un atbalsts: Speciālisti nodrošinās konsultācijas un atbalstu klientiem, lai sniegtu padomus par SMS mārketinga stratēģijas uzlabošanu un izmantošanu.

 

Šie pakalpojumi ietilpst akcijas piedāvājumā, kas paredz, ka sūtot SMS kampaņas mēneša laikā, klienti saņems 100 bezmaksas ziņojumus katrai kampaņai. Tas ir izdevīgs veids, kā izmantot SMS mārketinga iespējas, lai sazinātos ar klientiem, veicinātu piedāvājumus un notikumus, un piesaistītu lielāku auditoriju savam uzņēmumam vai zīmolam.

 

Sazinies ar mums un izmanto šo lielisko iespēju piesaistīt vairāk klientu ar SMS mārketinga kampaņām!

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU