fbpx

Skrullē home2-slider-1 home2-slider-2 Dažādi digitālā mārketinga pakalpojumi, kas palīdzēs nodrošināt
Jūsu uzņēmuma attīstību. Mūsu komanda spēs Jums palīdzēt.
Profesionāla palīdzība
Jūsu biznesa attīstībā
Kontakti home2-slider-3 home2-slider-4 home2-slider-11 home2-slider-6 home2-slider-5 home2-slider-9 home2-slider-10 home2-slider-7 home2-slider-8 Pakalpojumi
home-2_01-1
home-2_01-2
home-2_01-3
home-2_01-4
home-2_01-5
_ Par Mums

Dažādi iemesli
kāpēc izvēlēties tieši mūs ?

Piksper ir digitālā mārketinga aģentūra ar vairāku gadu pieredzi mūsu piedāvātajos pakalpojumos.

Laikam ejot, esam attīstījušies un papildinājuši mūsu zināšanas, lai spētu Jums piedāvāt to, kas nepieciešams Jūsu uzņēmuma attīstībai.

PIKSPER.lv

Mēs piedāvajam

Mājaslapas izstrādi

Sociālo tīklu administrēšana

Mājas lapu noma

SSL
sertifikāts

Grafiskais dizains

Sniegt konsultācijas

Parādi savu darbu citiem..

Mājaslapa ir universāls rīks uzņēmuma darbības uzlabošanai. Tas ir kā Jūsu uzņēmuma galvenais darbinieks, kas nodarbojas ar klientu piesaisti, informēšanu par pakalpojumiem, pieejamiem produktiem, dalās ar kontaktiem un daudz ko citu. Šie ir tikai daži no uzdevumiem kādus pilda Jūsu mājaslapa. Lielākā daļa uzņēmumu savu darbību ir organizējuši bez mājaslapas, tomēr laikam ejot mājaslapa ir kļuvusi par svarīgu sastāvdaļu uzņēmuma darbībā, ņemot vērā, ka lielākā daļa cilvēku informāciju cenšas atrast internetā.

home2-slider-4
home2-slider-3

Sociāliem tīkliem ir liela nozīmē...

Sociālie tīkli ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā nodot klientiem informāciju.

Tādēļ kvalitatīvs un pārdomāts saturs ir galvenā atslēga ceļā uz klientu piesaisti.

Nav īpaši liels budžets, bet ir vēlme savam uzņēmumam izveidot mājaslapu ? Droši ieskaties mūsu pakalpojumā, jo piedāvājam arī mājas lapu nomu par ļoti labām ik mēnešu cenām. Cenšamies palīdzēt, lai katram uzņēmumam būtu sava unikālā mājas lapa.

 

about_01-1
Group8-2

Drošība pirmajā vietā

SSL sertifikāts, jeb šifrētais HTTPS protkols ir kā garantija, ka mājaslapā nododamie dati tiek aizsargāti ar šifrētu algoritmu un nav pieejami trešajām personām nevēlamai apskatei.

Lietojot mājas lapu, kuras adreses sākumā atrodas savienojums https, jūs varat būt drošs, ka visi dati, kas tiks nodoti caur mājas lapu paliks tikai jūsu ierīcē un konkrētās mājas lapas serverī.

tab_02-2

Grafiskā dizaina nozīme..

Grafiskais dizains un tā elementi ir ļoti svarīga katra uzņēmuma sastāvdaļa. To iespējams redzēt visur, katrā uzņēmuma tēla sastāvdaļā. Tas rada iespaidu par uzņēmumu, ar tā palīdzību ir iespējams radīt noskaņu un priekšstatu par uzņēmumu pat neiedziļinoties nekur tālāk. Grafiskā dizaina elementi redzami visur, piemēram, uzņēmuma logo, vizītkartēs, mājaslapā, uzņēmuma veidlapās, bukletos, izkārtnēs, reklāmas plakātos, produktu dizainā un daudz kur citur. Tā kā šie elementi redzami visur, tad tā noteikti ir būtiska liela uzņēmuma tēlā, kurai būtu jāpievērš liela uzmanība.

Palīdzēsim spert soli
pareizajā virzienā..

Bieži vien ir skaidrs kāds būtu vēlamais mērķis, bet ceļš līdz tam ir miglā tīts, vai arī iespējas kā līdz mērķim nokļūt ir dažādas, bet izdevīgākais un pareizākais nav skaidrs. Šādas problēmas priekšā, mēs varam būt tie, kas šo miglu izkliedina un liekot lietā mūsu zināšanas, varam palīdzēt Jums nonākt līdz savam mērķim, bez liekām galvassāpēm. Piedāvājam konsultācijas dažādos jautājumos saistībā ar digitālo mārketingu un citām saistītām tēmām. Sazinieties ar mums un vienosimies par konsultāciju Jums izdevīgākajā laikā.

Untitled-1
tab_01-2
tab_01-3
Kāpēc izvēlēties mūs

Labākais pavadonis ceļā uz digitālo mārketingu

Attīstība

Nepārtraukta attīstība un pilnveidošanās, ieviešot šīs aktualitātes darba procesā.

Stratēģija

Gadiem krāta pieredze, kas palīdz atrast atrast un izvēlēties pareizos risinājumus.

Komanda

Spēcīga komanda ar lieliskām plānošanas spējām, dažādu uzdevumu risināšanai.

Vēlies konsultāciju ?

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par mājaslapas izstrādi vai precizēt informāciju, tad droši sazinies ar mums!