Grafiskā dizaina nozīme

Grafiskais dizains un ta elementi ir ļoti svarīga katra uzņēmuma sastāvdaļa. To iespējams redzēt visur, katrā uzņēmuma tēla sastāvdaļā. Tas rada iespaidu par uzņēmumu, ar tā palīdzību ir iespējams radīt noskaņu un priekšstatu par uzņēmumu pat neiedziļinoties nekur tālāk. Grafiskā dizaina elementi redzami visur, piemēram – uzņēmuma logo, vizītkartēs, mājaslapā, uzņēmuma veidlapās, bukletos, izkārtnēs, reklāmas plakātos, produktu dizainā un daudz kur citur. Tā kā šie elementi redzami visur, tad tā noteikti ir būtiska lieta uzņēmuma tēlā, kurai būtu jāpievērš liela uzmanība.

Logo dizains

Katram uzņēmumam darba procesā ar klientiem vai partneriem nepieciešams savs atpazīstamības simbols – šo uzdevumu pilda logo. Mēs spēsim radīt ilgtspējīgu un mūsdienīgu logo tieši Jūsu uzņēmumam.

Mājaslapas dizains

Mūsu pieredzējušie dizaineri spēs radīt ne tikai mūsdienīgu mājaslapas dizainu, bet arī izveidot tādu dizainu, lai tas būtu funkcionāls, pārskatāms un ieturēts pēc jaunākajām aktualitātēm mājaslapu izstrādē.

Plakāti un flajeri

Plakāti, baneri un flajeri ir ļoti labs veids kā nodot informāciju, jo tie var būt gan uzkrītoši, gan informatīvi. Šos materiālus iespējams sagatavot ne tikai drukāšanai, bet arī izmantot kā digitālos informācijas nodošanas līdzekļus.

Firmas dizains

Lai savu atpazīstamību kā uzņēmumam padarītu vēl efektīvāku, liels uzsvars jāliek uz vienotu firmas dizainu – ieturētas krāsas, fonti un citi elementi, kas caur dažādiem materiāliem uzņēmumu vieno.

Vizītkartes dizains

Jebkurā dzīves brīdi uzņēmējs var nonākt līdz situācijai, kad tiesā kontaktā nepieciešams dalīties ar firmas informāciju. Tāpēc dalīties ar vizītkarti, kas būt ne tikai informatīva, bet arī vizuāli pievilcīga.

Bukleti un katalogi

Ar šo materiālu palīdzību bieži vien uzņēmums vēlas nodot klientam svarīgāko informāciju par pakalpojumu vai produktu. Mēs spēsim atrast līdzsvaru, lai šie materiāli nebūtu tikai informatīvi, bet arī vizuāli pievilcīgi.