Grafiskais dizains

Grafiskā dizaina nozīme

Grafiskais dizains un tā elementi ir ļoti svarīga katra uzņēmuma sastāvdaļa. To iespējams redzēt visur, katrā uzņēmuma tēla sastāvdaļā. Tas rada iespaidu par uzņēmumu, ar tā palīdzību ir iespējams radīt noskaņu un priekšstatu par uzņēmumu pat neiedziļinoties vekur tālāk. Grafiskā dizaina elementi redzemi visur, piemēram - uzņēmuma logo, vizītkartēs, mājas lapā, uzņēmuma veidlapās, bukletos, izkārtnēs, reklāmas plakātos, produktu dizainā un daudz kur citur. Tā kā šie elementi redzami visur, tad tā noteikti ir būtiska lieta uzņēmuma tēlā, kurai butu jāpievērš liela uzmanība.

Logo dizains

Katram uzņēmumam darba procesā ar klientiem vai partneriem, nepieciešama sava atpazīšanās zīme un tieši šo uzdevumu pilda logo. Mēs spēsim radīt ilgtspējīgu un piemērotu logo tieši Jūsu uzņēmumam.

Firmas dizains

Lai savu atpazīstamību kā uzņēmumam padarītu vēl efektvāku, liels uzsvars jāliek uz vienotu firmas dizainu, ieturētas krāsas, fonti un citi elementi, kas caur dažādiem materiāliem uzņēmumu vieno.

Mājas lapas dizains

Mūsu pieredzējušie dizaineri spēs radīt Jums ne tikai mūsdienīgu mājas lapas dizainu, bet arī spēs to veidot tādu, lai tas būtu funkcionāls, pārskatāms un ieturēts pēc jaunākajām aktualitātēm mājas lapu izstrādē.

Vizitkartes dizains

Jebkurā dzīves situācijā uzņēmējs var nonākt līdz situācijai, kad tiešajā kontaktā nepieciešams dalīties ar saviem kontaktiem. Tāpēc dalieties ar vizītkarti, kas būs ne tikai informatīva, bet arī dizainiski pievilcīga.

Plakāti un Flajeri

Plakāti un flajeri ir ļoti labs veids informācijas nodošanai, jo tie var būt gan uzkrītoši, gan arī informatīvi. Šos materiālus iespējams sagatavot ne tikai drukāšanai, bet izmantot arī kā digitālos informācijas nodošanas līdzekļus.

Bukleti un Katalogi

Ar šo materiālu palīdzību, bieži vien uzņēmums vēlas nodot klientam lielu svarīgāko informāciju par pakalpojumu vai produktu. Mēs spēsim atrast līdzsvaru, lai šie matriāli nebūtu tikai informātiski, bet arī dizainiski pievilcīgi.

Scroll Up