Interneta veikala izstrāde

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS
  • Piksper radīto mājas lapu jeb interneta veikalu mērķis ir radīt labu pirmo iespaidu un raisīt lapas apmeklētāju uzticību uzņēmumam. Prioritāte ir laba lietotāja pieredze, patīkams dizains, ērts izkārtojums un intuitīva navigācija. Ir jāizdara viss, lai klients vēlētos atgriezties vēl un vēl bez īpaša uzaicinājuma.
  • Atkarībā no klienta vēlmēm un biznesa vēriena, Piksper piedāvā vairākus risinājumus, kas tiek pielāgoti pasūtītāja vajadzībām. Iespējas paredz pavisam vienkāršu jeb bāzes budžeta piedāvājumu nelielam uzņēmumam, kā arī ļoti advancētus rīkus, kas atvieglo biznesa procesus lieliem uzņēmumiem ar plašu preču klāstu un pieaugošu pērkošo klientu plūsmu.
  • Interneta veikala izskats ir ļoti svarīgs, taču vēl būtiskāka ir preču vai pakalpojumu kataloga pārskatāmība, iespēja šķirot vai meklēt pēc kategorijām, kā arī ātri un ērti norēķināties. Lai jūsu e-veikals netiktu pamests bez pirkuma, tam jāspēj ātri ielādēties un momentā sniegt labu pirmo iespaidu kā vizuāli, tā funkcionāli.
  • Pirms tiešsaistes veikala izveides Piksper noteikti vēlēsies noskaidrot, kāda ir klienta vīzija un redzējums, kā arī, vadoties pēc savas pieredzes šajā jomā, piedāvās daudzveidīgus risinājumu variantus, piemeklēs pareizo stratēģiju. Tas būtiski ietekmē cenu plāna izvēli, lai klients saņemtu tieši to, kas viņa biznesam patiešām ir vajadzīgs!
  • Izstrādājot vietni Piksper aģentūrā, klients var būt drošs par to, ka tajā tiks integrētas tieši tās opcijas, kas atvieglos, piemēram, uzņēmuma grāmatvedības procesus un norēķinus. Pakalpojumu cenas tiek noteiktas individuāli, par bāzi ņemot Piksper piedāvātās trīs cenu pamatkategorijas un apvienojot tās ar klienta uzņēmējdarbības mērķiem.
  • Mājas lapas izveide un interneta veikala uzbūvēšana no pamatiem līdz perfektam gala rezultātam Piksper skatījumā nav viss. Lapas uzturēšana, papildīšana un nianšu mainīšana ir dabiska nepieciešamība, lai pārliecinātos, ka viss strādā un šis resurss kalpo mērķu sasniegšanai.
  • Ja esi nonācis šeit, tad jums atliek tikai pieteikties konsultācijai, aizpildot pieteikšanās formu vai zvanot! Moderni, kvalitatīvi un ātri ir Piksper vadmotīvs darbā ar klientu. Atliek apskatīt mūsu paveikto, lai jums rastos priekšstats par mūsu sniegtā pakalpojuma līmeni. Iespējams, tieši tas jums sniegs ideju vai impulsu tam, ko vēlaties redzēt savā interneta vietnē!

Pats svarīgākais: Interneta veikala izskats, saturs, funkcionalitāte, pieejams 24/7,  ātri ielādējās,  piedāvā daudzveidīgus norēķinu variantus

Interneta veikals biznesam

Protams, ka interneta veikals vajadzīgs tad, kad ir, ko pārdot un tas kļūst par ērtāko veidu, kā daļēji automatizēti organizēt savu uzņēmējdarbību. Tas nozīmē, ka preču katalogs būs virtuāls, pieejams 24/7 un pirkumus varēs izdarīt jebkurā vietā un laikā.

Ja nerunājam par saturu kā tādu, tad pats svarīgākais ir veikala izskats un tā funkcionalitāte. Cilvēki labprāt atstās savu naudu ērti lietojamā, gaumīgā vietnē, kas pie tam ātri ielādējās un piedāvā daudzveidīgus norēķinu variantus. Sakārtota, pārdomāta interneta veikala vietne vieš uzticību un liek klientiem atgriezties atkal.

Tehniskā puse

Bez tā, ka tiek izveidota vietne, tai ir nepieciešams arī tekstuālais un vizuālais saturs. Zināms, ka interneta veikalu diezgan vienkārši var izveidot pats. Grūtības sākas tad, kad veidotājs saprot, ka lapa īsti nepilda savu funkciju un nav īsti atrodama Google meklētājā. Ar mājas lapas izveidi vien nepietiek! Ir jāveic zināmas darbības, lai mājas lapa kļūtu redzama meklētājam, pieslēgtu to kādam analītikas rīkam un veiktu citas vitāli svarīgas darbības. Tas viss ir absolūti nepieciešams, jo ir jāveic lapas apmeklējumu analīze (biežums, laiks, apmeklētāja profils un uzvedība jūsu lapā), kas ļauj secināt, kā klients jūs ir atradis, kura no sadaļām klientam ir interesanta, cik laika vidēji viņš pavada jūsu vietnē.

Ļoti būtiski ir saprast, vai mājas lapa būs tikai kā dārga vizītkarte, vai arī vēlaties, lai tā nes peļņu un atvieglo biznesa procesus. Tieši tāpat nozīme ir tam, kam tā būs domāta –  B2B vai B2C. Pirms mājas lapas izstrādes ir jāizanalizē tirgus, konkurenti, kā arī jāieskicē veikala koncepts un mērķa auditorija.

interneta veikala izveide
interneta veikala izveide

Saturam ir nozīme jeb kurš to darīs?

Šodien mājas lapas lietotājs novērtēs un interneta meklētājs rādīs augstākā pozīcijā tās lapas, kurās ir padomāts tieši par tekstuālo saturu un SEO optimizāciju. Tāda pati situācija ir ar vizuālo sadaļu – dizainu un fotogrāfijām. To var uzticēt vienam cilvēkam jeb freelancerim, taču parasti pie šādas sadarbības, kad cilvēks nav meistars it visās jomās, jums kā klientam var nākties ciest. Tiesa, tas būtu lētāk, bet skopais maksā divreiz.

Ideālā variantā par jūsu interneta veikala izstrādi parūpēsies komanda, kurā ir cilvēki, kas saprot visu par lapas tehnisko pusi, kā arī tie, kas veiks radošos uzdevumus, piemēram, sastādīs tekstu, kas būs draudzīgs meklētājam, un rūpēsies par vizuālo noformējumu. Piekritīsiet – tas nav tikai spaidīt pelīti. Tas nozīmē ģenerēt idejas

interneta veikala izveide Piksper komandas vadībā

Piksper komanda piedāvā risinājumus dažādiem mērķiem un budžeta iespējām. Šis nebūs tas gadījums – kā lika, tā darīju! Klients vienmēr saņems zinoša speciālista ieteikumu un redzējumu, lai jūsu vīzija  pārtaptu par labāko tās taustāmo versiju. Piksper spēj nodrošināt klientu gan ar tehniskiem risinājumiem, gan satura veidošanu. Zināms, ka konkurence daudzās jomās ir milzīga, tāpēc gan jūs, gan jūsu potenciālais klients novērtēs ieguldīto darbu, radošo enerģiju un oriģinalitāti darbu izpildē.

Lai gūtu vislabāko pieredzi mājas lapas izstrādes gaitā, sazinieties ar Piksper! Ir laiks ilgtermiņa risinājumiem un sapņiem par izaugsmi. Pieredze ar daudziem apmierinātiem klientiem ir kā apliecinājums Piksper par prasmīgi paveiktu darbu. Turklāt – tas paveikts ļoti īsā laikā, kas liecina par teicamu darba tempu.

IZSTRĀDES cenas
 

STANDARTS

BIZNESS

INDIVIDUĀLS

 

No 960€

No 1540€

No 2980€

Individuāli izstrādāts dizains

Lapas dizains no sagatavēm WordPress

Dizains no sagatavēm + labojumi

Dinamiska dizaina funkcija

Ērti lietojams administratora panelis

Sadaļu skaits

Līdz 4 sadaļām

No 5 – 6 sadaļām

No 7 – neierobežots

Grafiskā materiālu sagatavošana

Pamata satura izvietošans

Satura izvietošana

Vairāku valodu funkcija

Iepirkumu grozs

Preču ievietošana

20 gb.

50 gb.

100 gb.

Produktu katalogs

Produktu kārtošana

Produktu filtrs

Pamata SEO optimizācijas

Vairāku piegādes veidu atbalsts

1 piegādātājs

Apmaksa ar maksājumu uzreiz pēc pasūtījuma veikšanas

1 bankas integrācija

Apmaksa pēc manuālas pasūtījuma apstrādes

Rēķinu izveide

Dāvanu kartes / kupona kodi

Lietotāju reģistrācija

Kontaktforma

Google Maps

Google analytics

✔+ Website conversion

SSL sertifikāts

Privātuma politika

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU