mājas lapu izstrāde

Nodrošinām kvalitatīvu, modernu un pārdotspējīgu mājas lapu izveidi, kas palīdzēs Jums sasniegt biznesa mērķus ātrāk: piesaistīt jaunus klientus, uzlabot attiecības ar esošajiem klientiem, palielināt pārdošanas apjomus, veicināt uzņēmuma atpazīstamību un automatizēt ikdienas darbus.

Mājas lapas izveide - ātrākais ceļš uz biznesa izaugsmi internetā

Mūsdienās efektīvs interneta mārketings nav iespējams bez pārdomātas un kvalitatīvas uzņēmuma mājas lapas. Pašlaik cilvēki visā pasaulē ir daudz atvērtāki dažādām digitālajām aktivitātēm, tai skaitā, pirkumu veikšanai internetā.

Nav pārsteidzoši, ka cilvēki uzticas vairāk tiem uzņēmumiem, kuriem ir mājas lapa, nevis tikai sociālo tīklu konti. Turklāt 80% cilvēku vispirms apskata preci internetā un tikai pēc tam dodas to iegādāties fiziskā veikalā.

Jums ir jāizmanto šīs iespējas! Kopā ar Piksper izveidot skaistu un profesionālu mājas lapu ir vienkāršāk, pieejamāk un lētāk nekā jebkad agrāk!  

izmaksas

STANDARTA TIPA MĀJAS LAPA

no €520

Biznesa tipa mājas lapa

no €975

Individuāla tipa mājas lapa

no €1820

Kāpēc līdžinējā mājas lapā neko nepērk?

Digitālo efektivitāti nosaka nevis tas, cik daudz mājas lapai ir apmeklētāju, bet gan tas, cik daudz apmeklētājus tā konvertē maksātspējīgos pircējos. Iespējams, Jūs pat nenojaušat par iemesliem, kādēļ vairums mājas lapu nepārdod.

Tomēr visbiežāk problēma meklējama mājas lapas izstrādes stratēģijā. Mājas lapa nav tikai uzņēmuma vizītkarte, bet gan arī aktīvs. Tā jau sākotnēji jāveido kā optimizēts pārdošanas instruments. Pareiza mājas lapas izveides stratēģija ir:

 • plānošana – izpēte, mērķu definēšana, stratēģijas un plāna izveide;
 • modernu rīku un risinājumu ieviešana, kas piesaista un notur mājas lapas apmeklētājus;
 • rezultātu novērtēšana un analizēšana, lai veiktu uzlabojumus un turpinātu pilnveidot mājas lapu.

Risinājums: pilnvērtīga mājas lapu veidošana no domēna līdz dizainam

Piksper piedāvā sākt piesaistīt un noturēt klientus ar skaistu un modernu mājas lapu jau šodien! Mēs specializējamies WordPress mājaslapu izveidē. Nodrošinām 100% pilna cikla mājas lapas izveidi – sākot no izpētes, mērķu definēšanas un stratēģijas izstrādes, līdz pat modernu un klientus piesaistošu risinājumu integrācijai! Parūpēsimies par mājas lapu no A līdz Z – sākot ar domēnu, līdz pat responsīva dizaina izveidei.

Ja esat mājražotājs, veikala vai restorāna īpašnieks, uzņēmējs, pašnodarbinātais vai vienkārši darītājs, mēs palīdzēsim attīstīt Jūsu biznesu internetā, ņemot vērā visas nozares nianses!

Piksper izstrādātā mājas lapa palīdzēs sasniegt galvenos biznesa mērķus ātrāk un efektīvāk:

 • Piesaistīt jaunus klientus
 • Radīt profesionālu uzņēmuma tēlu
 • Konvertēt apmeklētājus maksātspējīgos klientos
 • Automatizēt produktu un pakalpojumu pārdošanu
 • Atvieglot ikdienas darbu

Uzticot savas mājas lapas izstrādi PIKSPER, Jūs ietaupāt stundas, dienas un nedēļās uz web lapas izveidi pašmācības ceļā!

Mēs uzklausīsim Jūsu vajadzības un vēlmes, kā arī izdarīsim visu iespējamo, lai mājas lapa palīdzētu sasniegt Jūsu biznesa mērķus.

DARBA PIEMĒRI

Mājas lapas izveides cenas sākot no 520 EUR. Esiet soli priekšā konkurentiem!

Iepirkšanās internetā ir uz palikšanu. Esiet gatavs jebkuram scenārijam ar kvalitatīvu un mūsdienīgu mājas lapu!

Piksper komanda izstrādās pārdotspējīgu mājas lapu visaugstākajā kvalitātē:

 • Jūsu biznesa mērķiem pielāgota mājas lapa, izkārtojums un saturs
 • Spēcīga tehniskā bāze
 • Moderns un pārdotspējīgs dizains, kas piesaistīs un noturēs klientus
 • Ar iespēju vienkārši papildināt saturu, pievienot jaunas funkcijas un veikt citas izmaiņas
 • Zibenīgs mājas lapas ielādes laiks
 • Pielāgota gan datora, gan mobilajai versijai
 • Apmeklētājam ērti skatāmi informatīvie bloki (teksts, attēls)
 • Saprotama un ērti lietojama mājas lapas navigācija
 • SEO optimizēta – patiks gan Google meklētājprogrammai, gan Jūsu klientiem

Sasniedziet klientu piesaistes un pārdošanas mērķus ar efektīvu mājas lapu! Mēs piedāvājam izvēlēties kādu no trim, tieši Jums piemērotākajiem mājas lapu izveides risinājumiem. Mājas lapas izstrādes cenas – sākot no 400 eiro!

Veiksmīgi uzņēmumi šodien gūst peļņu strādājot gudri, nevis smagi – mājas lapas izveide automatizēs un uzlabos pārdošanas procesus Jūsu uzņēmumā.

Kā mēs to paveiksim?

Iepirkšanās internetā ir uz palikšanu. Esiet gatavs jebkuram scenārijam ar kvalitatīvu un mūsdienīgu mājas lapu!

 • Ieplānojam sarunu, lai iepazītos un noskaidrotu visu par Jūsu biznesa mērķiem;
 • Izvēlieties mājas lapas domēnu vai ziņojiet par jau esošo;
 • Vienojamies par saturu. Iesūtiet visu nepieciešamo informāciju projekta veikšanai (piemēram, logo, produktu foto u.tml.);
 • Informācijas apkopošana un izkārtojuma plānošana;
 • Dizaina izstrāde;
 • Programmēšanas process;
 • Lapas izvietošana uz servera;
 • Pēc projekta pirmās versijas iesniegšanas, ziņojiet par vēlamajām izmaiņām;
 • Lapas testēšana;
 • Palaižam mājas lapu un nododam Jums piekļuves.

izmaksas

STANDARTA TIPA MĀJAS LAPA

no €520

Biznesa tipa mājas lapa

no €975

Individuāla tipa mājas lapa

no €1820

Mūsu priekšrocības - Jūsu ieguvumi!

1. 150+ izveidotas mājas lapas

Piksper klienti ir dažādu nozaru pārstāvji – iedziļinoties to specifikā, esam guvuši daudzpusīgas zināšanas vairākās jomās:

 • būvniecība;
 • informācijas tehnoloģijas un datortehnika;
 • izglītība un apmācība;
 • finanšu pakalpojumi,
 • transports, loģistika un pārvadājumi;
 • tūrisms, viesmīlība un izklaide;
 • medicīna;
 • skaistumkopšana;
 • c.

Apvienojot mūsu pieredzi mājas lapu izstrādē ar Jūsu zināšanām par savas saimnieciskās darbības specifiku, attīstīsim Jūsu biznesu un sasniegsim nospraustos mērķus zibenīgi!

2. Mājas lapas izstrādes cenas, sākot no 400 EUR

Apzināmies, ka katrs bizness ir unikāls – tieši tādēļ piedāvājam klientiem izvēlēties 3 dažādas mājas lapas izstrādes opcijas, sākot no 400 EUR!

Mūsu grafisko dizaineru komanda vienmēr ir gatava īstenot Jūsu vizuālās ieceres, izstrādājot unikālu mājas lapas dizainu – savukārt programmētāji to īstenos dzīvē.

Taču gadījumā, ja vēlāties būtiski ietaupīt līdzekļus, mēs piedāvājam izveidot mājas lapas dizainu no profesionālām sagatavēm jeb šabloniem. Tas ļaus izveidot mājas lapu vismaz 2x ātrāk un lētāk.

3. Mājas lapu noma - vien no 12 EUR mēnesī!

Nevarat atļauties mājas lapu izstrādi? Mēs saprotam! Tieši tādēļ piedāvājam mājas lapu nomu – vien no 12 EUR mēnesī!

 

4. Bezmaksas SSL sertifikāts individuāla tipa mājas lapai

SSL sertifikāts ir būtisks mājas lapām ar integrētu pieteikumu vai reģistrācijas formu, kurā klients atstāj par sevi svarīgu informāciju – tātad, teju katrai otrajai mājas lapai. Mājas lapai ar SSL sertifikātu uzticas gan apmeklētaji, gan Google, tādējādi signalizējot, ka jūsu interneta vietne ir atbilstoša virzīšanai meklējumu topa augšgalā.

Ja mājas lapai nav SSL sertifikāta, tad blakus mājas lapas adreses joslai redzēsiet

savienojumu “http”, kas nozīmē, ka tā nav droša. Vai gadījumā, ja izmantojat tīmekļa pārluku Google Chrome redzēsiet sarkanu brīdinājumu “Nav droši”.

5. Digitālā mārketinga profesionāļu komanda ar 3+ gadu pieredzi

Piksper komanda vienmēr ir orientēta uz pārdotspējīgiem risinājumiem, tādēļ nevaram aprobežot sevi vien ar tehniskām mājas lapas izstrādes zināšanām un prasmēm.

Mūsu veidotās mājas lapas ir pārdošanas instruments, tādēļ pēc klienta vēlēšanās parūpēsimies arī par sekojošiem aspektiem:

6. Mājas lapas izstrāde tikai 14 dienu laikā

Apsolām Jūsu rīcībā nodot mūsdienīgu, funkcionālu mājas lapu ar efektīvu dizainu un saturu, kas palīdzēs Jums palielināt pārdošanas apjomus un audzēt klientu datu bāzi!

Mūsu veidotās mājas lapas ir pārdošanas instruments, tādēļ pēc klienta vēlēšanās parūpēsimies arī par sekojošiem aspektiem:

Speriet pirmo soli mājas lapas izveidē jau šodien

Esat gatavs skaistai, kvalitatīvai un klientus piesaistošai mājaslapai? Sazinieties ar mums, pastāstiet par sevi un vienojamies par Jums labāko piedāvājumu! Garantējam profesionālu pieeju un ātru servisu.

Mēs izprotam, kā strādā digitālais mārketings klientu piesaistei, un esam gatavi dalīties šajās zināšanās, lai Jūs varētu sasniegt vairāk un ātrāk! Kopā ar Piksper Jūsu mājas lapa kļūs par efektīvāko pārdošanas instrumentu!  

PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU

Klientu atsauksmes

Māris Zvejnieks

Sia Siljurģimet valdes priekšsēdētājs

"Labdien. Moderns dizains. Piestrādāts lai dizains atbilstu uzņēmuma specifikai. Ļoti viegli strādāt Jūsu izveidotajā mājaslapā, ērti pievienot jaunu informāciju, bildes. Ērti pārskatāma gan web, gan mobilajās ierīcēs. Noteikti ieteiktu citiem."

Vilmārs Ostašs

SIA Vilards valdes loceklis

Brīnišķīgs serviss. Ļoti labi visu izstāsta un apmāca pēc pabeigtiem darbiem. Iesaku.

Vladimirs Kišņakovs

SIA Semlets būvdarbu vadītājs

Atsaucīga komanda, gatavi palīdzēt arī pēc projekta noslēgšanas. Viennozīmīgi iesaku, cilvēki ir īstajā vietā un dara atbilstošas lietas.Veiksmi biznesā.

Raimonds Baumanis

SIA Advice AAT valdes loceklis

Ļoti operatīvs darbs. Tiklīdz iesniedz uzdevumus, izpilde notiek nekavējoties. Uz kontaktu iziet praktiski 24/7. Ar šo komandu prieks sadarboties.

Rudīte Zariņa

SIA Kapēcītis

Paldies par Mājas lapas izstrādi!Viss apmierina.

SIA Semu

SIA Semu

Paldies par darbu un sadarbību! Noteikti nākotnē vēl būs nepieciešami jūsu pakalpojumi.

Rimands Mednis

SIA Ziedu Salons Fantāzija valdes loceklis

Pasūtījums - mājas lapas izveide iekļaujot arī interneta veikalu ar pakalpojuma apmaksu ar karti vai internetbankā. Līgumā paredzētie darbi tika veikti korekti, visas neskaidrības un papildinājumi tika atrisināti veiksmīgas komunikācijas ceļā, internetveikals www.ziedufantazija.lv darbojās mūsu klientiem saprotamā veidā, esmu apmierināts ar PIKSPER kolektīva profesionāli paveikto darbu un ieteiktu šo uzņemumu arī citiem.