Kāpēc vispār ir nepieciešama SEO optimizācija ?

SEO pakalpojumi un mājas lapas SEO optimizācija (Search Engine Optimization) ir nepieciešama, lai jūsu mājas lapa nonāktu Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās. Galvenais SEO mērķis ir padarīt klienta mājas lapu pieejamu to potenciālajiem apmeklētājiem un klientiem, kā arī radīt zīmola atpazīstamību. Ja Jūsu mājas lapa nav redzama, nav atrodama, tad tā nepilda savu tiešo funkciju – nepiesaista jaunus klientus. Mājas lapu SEO optimizācija ietver sevī dažādas izpētes un uzlabojumus, kas ir jāveic ievērojot noteiktu secību, lai rezultāts būtu efektīvs. Veicot mājas lapas uzlabošanu, tā būs atrodama lietotājiem uz viņu pieprasītajiem atslēgvārdiem Google un citās meklētājsistēmās, kas palielinās Jūsu zīmola atpazīstamību, piesaistīs jaunus klientus un galvenais – palielinās apgrozījumu, lai ļautu attīstīt biznesu nākamajā līmenī.

ANALĪZE

Veicam atslēgvārdu izpēti, novērtējam konkurentus un tirgus īpatnības, un izstrādājam efektīvu plānu rezultātu sasniegšanai.

IEKŠĒJĀS MĀJAS LAPAS SEO OPTIMIZĀCIJA

Izveidojam mājas lapas tehnisko auditu, struktūras un satura uzlabošanas ieteikumus, lai mājas lapa iekšēji atbilstu SEO vadlīnijām.

Ko nozīmē iekšējās mājas lapas optimizācija ?

Tā ir dažādu mājas lapas iekšējo faktoru izpēte. Galvenie iekšējie faktori ir tehniskā atbilstība, satura un struktūras atbilstība SEO vadlīnijām. Iekšējie SEO faktori pavisam ir vairāk kā 260, bet ne katrai mājas lapai ir nepieciešams fokusēties uz visiem faktoriem.