WORDPRESS mājas LAPu IZstrāde

wordpress mājas lapu PRIEKŠROCĪBAS

 • WordPress – viens no populārākajiem resursiem pasaulē, kas piedāvā uzbūvēt savu mājas lapu vai e-veikalu. Daudzveidīgas tehniskās iespējas ikvienam ļauj izpausties, lai sasniegtu sev vēlamo rezultātu.
 • WordPress mājas lapas ir viegli pārvaldāmas. Tās vienmēr var izmainīt, uzlabot un papildināt. Ar šo rīku klients līdz pilnībai var sajust rīcības brīvību. Milzīgā kopiena, kas izveidojusies ap WordPress, nekad neļauj palikt bez palīdzības tiem, kas mājas lapu veido paša spēkiem.
 • Piesaki WordPress mājas lapas izstrādi Piksper, kas ir ar lielu pieredzi šī resursa izmantošanā. Dažāda veida integrācijas, spraudņi un neskaitāmas dizaina iespējas sniedz visas nepieciešamās priekšrocības oriģināla satura un izskata radīšanai.
 • WordPress ir viens no lētākajiem risinājumiem jūsu biznesa vajadzībām. Kamēr citur jums jāmaksā prāvas ikgadējas summas, WordPress šāda mīnusa nebūs. Protams, hostings un domēns nav par velti, taču viss pārējais ir pilnībā pieejams, ja vien neizvēlaties kādu īpašu PREMIUM iespēju.
 • SEO vairs nav tik sāpīgs jautājums, ja izmantojat WordPress savas mājas lapas izveidei. Lai būtu redzams Google meklētājā, WordPress piedāvās ieteikumus gan teksta izvietošanai un strukturēšanai, gan citu mediju pievienošanai. Starp citu – WordPress ir ļoti labi savietojams ar sociālajiem tīkliem un tas ir ļoti pateicīgs dažādu formātu mediju izvietošanai.
 • Ne velti Piksper savā ikdienas darbā izmanto WordPress un iesaka to citiem! Ērti un ātri ir galvenie raksturlielumi. WordPress ļauj mums sniegt saviem klientiem vislabāko pieredzi mājas lapas modifikācijā vai izveidē.
izmaksas
 

STANDARTS

BIZNESS

INDIVIDUĀLS

 

No 770€

No 1450€

No 2680€

Individuāli izstrādāts dizains 

Lapas dizains no sagatavēm WordPress

Dizains no sagatavēm + labojumi

Dinamiska dizaina funkcija

Ērti lietojams administratora panelis

Sadaļu skaits

Līdz 4 sadaļām

No 5 – 6 sadaļām

No 7 – neierobežots

Grafiskā materiālu sagatavošana

Pamata satura izvietošans

Satura izvietošana

Vairāku valodu funkcija

Attēlu ievietošana galerijā

20 gb.

50 gb.

100 gb.

Papildus galerijas izveidošana

Pamata SEO optimizācijas

Kontaktforma

Google Maps

Google analytics

SSL sertifikāts

Privātuma politika

Svarīgākais par WordPress

 • Lai saprastu, par ko ir stāsts, ļoti lietderīgi ir ieskatīties vēsturē jeb uzzināt, kas ir WordPress.  Sākotnēji šī vietne nav bijusi  avots mājas lapu izstrādei. 2003.gadā tā dzima kā blogeru pulcēšanās vieta. WordPress kā toreiz, tā tagad joprojām aktīvi izmanto ikviens, kam svarīgi paust savas domas un radīt interesantu lasāmvielu.
 • WordPress ir atvērta tipa programmatūra. Pateicoties lielam līdzautoru un kopienas atbalstam, šī vietne attīstījusies līdz tādai, kas ir ļoti populāra ar iespēju izveidot jebkāda veida mājas lapu.
 • Tiek lēsts, ka aptuveno 40% mājas lapu (vairāk kā 70 miljoni vietņu), ko varam atrast internetā, ir izveidotas tieši šajā resursā. Tas nozīmē, ka katra ceturtā lapa, kuru apmeklējam, iespējams, ir būvēta tieši WordPress .
 • Mūsdienās WordPress lieto mazi un lieli uzņēmumi, kā arī tie, kas ir kaut kur pa vidu. Tiek uzskatīts, ka tieši šis resurss ļauj salīdzinoši vienkārši izveidot mājas lapu visdažādākajiem mērķiem – biznesa vietne, e-veikals, portfolio, forums vai pat sociālo tīklu un biedrību. Principā – jebko! Un tas viss, pateicoties kodola jeb pamata koda izmaiņām, plašai vietnes ,,ekosistēmai”,  dizaina iespējām un spraudņiem.
wordpress mājas lapas izveide

Worpress mājas lapas izstrādeS plusi

 • Pirmais un pats galvenais ir tas, ka lapas izveide uz WordPress platformas uzskatāma par ļoti vienkāršu, jo nav nepieciešamas nekādas programmēšanas prasmes. Pat ASV Baltais nams, Microsoft un, piemēram, grupa Rolling Stones savas vietnes izveidojušas WordPress!
 • Pie plusiem un labumiem var minēt iespējas vizuāli variēt ar lapas izskatu. Dizainu, krāsu un citu komponentu kombinācijas sniedz plašas iespējas izcelties citu vidū. Tāpat tiek piedāvātas dažādas funkcijas, kuras lietotājs var piemērot savām vajadzībām. Runājot par spraudņiem – tie var būt mazi, piemēram, kontaktforma. Bet tie var būt arī lieli, piemēram, eCommerce veikals.
 • Kopumā uz šo brīdi tiek piedāvāti ap 500 000 spraudņi un 500 tēmas jeb dizaini. Tik lielā piedāvājumā noteikti var apjukt! Kur nu vēl PREMIUM piedāvājums, kas izvēli padara raibāku.
 • WordPress ir viegli instalējams, to var paveikt pats vai uzticēt kādam citam. Tas slavens arī ar savu elastību, kas nozīmē – vietne augs un attīsties kopā ar jums un jūsu biznesu. Ja arī lapas veidotājs saskaras ar kādām grūtībām, ir pavisam viegli atrast palīdzību kādā blogā vai video, jo WordPress kopiena ir milzīga.

WORDPRESS DARBA PIEMĒRI

10 iemesli, kāpēc tieši WordPress

Būtu svarīgi uzskaitīt, kāpēc tieši WordPress ir labākā satura menedžmenta sistēma, jo ir jāzina visi PAR un PRET, sīkāk iedziļinoties visās piedāvātajās iespējās.

 1. Atvērta pirmkoda programmatūra, turklāt – bez maksas. Maksa ir tikai par hostingu un domēnu.
 2. Pielāgošanās spēja – derēs ļoti dažāda veida (pēc mērķa) mājas lapu izveidei.
 3. Atbalsta ļoti dažādus mediju veidus. Attēli, dokumenti, video un audio to skaitā. Te gan nedrīkst aizmirst par autortiesību jautājumu.
 4. Viegli apgūstams un milzīga atbalsta kopiena.
 5. Neizmērojamas iespējas paplašināties un attīstīties.
 6. Nav jābūt ģēnijam, lai menedžētu WordPress veidotu mājas lapu, ja vien ir vēlme un laiks.
 7. SEO rīki. Tas nozīmē, ka WordPress mājas lapas izstrādes procesā jums jau tiek piedāvātas sagataves tekstiem un to strukturēšanai. Pieejami arī citi automatizēti rīki, kas atvieglo meklētājprogrammas darbu.
 8. Pilna kontrole pār savu mājas lapu. Mazāk ierobežojumu, nekā citās līdzīgās platformās, kur ir ierobežota iespēja, piemēram, izvēlēties sava e-veikala dizainu vai citas iespējas. Ja nu vienīgi par papildus samaksu, bet kurš gan to vēlas?
 9. Ideāla vieta blogiem (jo sākotnēji šī vietne kalpoja tieši tam), kas var kļūt par biznesa dzinējspēku. Pie tam, WordPress ar saviem advancētajiem bloga rīkiem izkonkurē visus, kas centušies piedāvāt ko līdzīgu.
 10. To dara visi! Ja ne gluži visi, tad lielākā daļa. Un ne bez iemesla, kā redzams.
Piksper izvēle par labu WordPress
 • Ne tikai augstāk uzskaitītās priekšrocības ir tās, kas arī Piksper komandu rosinājis savus projektus izstrādāt WordPress resursā. Vietnes izveide WordPress ir pateicīga ar to, ka tā piedāvā WooCommerce un eCommerce moduļus interneta veikalu izveidei. Tas der, ja jāpārdod reāli fiziska prece vai pakalpojums.
 • WordPress izveidotās mājas lapas ir ļoti ērti savietojamas ar sociālajiem tīkliem, kas šodien jau ir dabiska nepieciešamība tieši interneta tirdzniecībā. WordPress piedāvā no bloga ieraksta uzreiz izveidot ierakstu kādā no jūsu sociālo tīklu platformām. Ērti, vai ne? Pie tam – šos ierakstus var izvietot automātiski, iepriekš izveidojot grafiku. Mūsdienās, kad biznesā katra minūte no svara, šis rīks var kļūt par neatsveramu palīgu darba un atpūtas plānošanā.
 • Starp citu – WordPress piedāvā spraudņus, kas palīdz jūsu lapai būt augstāk Google reitingā un izcelties. Un tas viss vēl bez tā, ka jau tā tiek piedāvātas SEO draudzīgas lapas strukturēšanas opcijas. Protams, WordPress neizdarīs gluži visu jūsu vietā, kā var sākt šķist, taču ļoti atvieglos gan.
 • Ikviens no lietotājiem novērtē arī to, cik ļoti ērti ir integrēt dažādas apmaksas sistēmas, ka būtiskas e-komercijai. Šī gan nav vienīgā būtiskā integrēšanas iespēja. Tādu ir ļoti daudz, viss atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams. Jāatzīmē – WordPress regulāri tiek atjaunināts, kas nodrošina augstu aizsardzību pret kiberuzbrukumiem.
Mēs būvējam, kamēr jūs atpūšaties vai radāt ko īpašu!
 • Lai gan WordPress ļauj mājas lapu izveidot burtiski katram pašam, tas var prasīt laiku. Īpaši, ja šī vietne jums ir jaunums un esat par to tikai dzirdējuši labas atsauksmes. Cik labi ir tad, kad kāds jau ir iepazinis pilnīgi visas WP piedāvātās iespējas un, zinot jūsu vēlmes un mērķus, ātri vien spēj tās fiziski realizēt  jaunas un funkcionālas mājas lapas izskatā. Protams, katram daudz maz apķērīgam datora lietotājam pietiktu ar neilgu brīdi, lai īsuma taptu skaidrs – kas un kur atrodas, kādas funkcijas pilda un tamlīdzīgi. Bet biznesā ir tā, ka jāpaspēj vairākas lietas vienlaicīgi, jo mājas lapa ir tikai viens no uzņēmējdarbības stūrakmeņiem.
 • Piksper ir šeit, lai sniegtu saviem klientiem vislabāko iespējamo pieredzi e-veikala vai mājas lapas izveides procesā. Pie tam – mums ir ļoti svarīgs jūsu redzējums un sapņi. Noteikti un skaidri termiņi, kā arī teicama komunikācija ar klientu ir tās lietas, kas vienmēr aizved pie kārotā rezultāta. Vietnes izveide nav tikai par ideju. Tās ir konkrētas darbības, lai jūsu vietne būtu funkcionāla, vizuāli pievilcīga  un piepildīta ar kvalitatīvu saturu. Atkarībā no tā, kas tieši jums konkrētajā brīdī nepieciešams, Piksper komanda nāks palīgā gan ar padomu, gan reāliem risinājumiem.
 • Ir teiciens – visu nevajag darīt pašam, ir jāprot deleģēt! Mēs novērtējam jūsu laiku. Tāpēc –  piesakieties uz konsultāciju jau tagad, lai jūs pārliecinātos, ka tieši Piksper ir jūsu partneris IT jautājumos.

 • Ikviens no lietotājiem novērtē arī to, cik ļoti ērti ir integrēt dažādas apmaksas sistēmas, ka būtiskas e-komercijai. Šī gan nav vienīgā būtiskā integrēšanas iespēja. Tādu ir ļoti daudz, viss atkarīgs no tā, kas jums nepieciešams. Jāatzīmē – WP regulāri tiek atjaunināts, kas nodrošina augstu aizsardzību pret kiberuzbrukumiem.
PIESAKIES UZ BEZMAKSAS KONSULTĀCIJU
Klientu atsauksmes
Māris Zvejnieks Sia Siljurģimet valdes priekšsēdētājs

"Labdien. Moderns dizains. Piestrādāts lai dizains atbilstu uzņēmuma specifikai. Ļoti viegli strādāt Jūsu izveidotajā mājaslapā, ērti pievienot jaunu informāciju, bildes. Ērti pārskatāma gan web, gan mobilajās ierīcēs. Noteikti ieteiktu citiem."

Vilmārs Ostašs SIA Vilards valdes loceklis

Brīnišķīgs serviss. Ļoti labi visu izstāsta un apmāca pēc pabeigtiem darbiem. Iesaku.

Vladimirs Kišņakovs SIA Semlets būvdarbu vadītājs

Atsaucīga komanda, gatavi palīdzēt arī pēc projekta noslēgšanas. Viennozīmīgi iesaku, cilvēki ir īstajā vietā un dara atbilstošas lietas. Veiksmi biznesā.

Raimonds Baumanis SIA Advice AAT valdes loceklis

Ļoti operatīvs darbs. Tiklīdz iesniedz uzdevumus, izpilde notiek nekavējoties. Uz kontaktu iziet praktiski 24/7. Ar šo komandu prieks sadarboties.

Rudīte Zariņa SIA Kapēcītis

Paldies par Mājas lapas izstrādi!Viss apmierina.

SIA Semu SIA Semu

Paldies par darbu un sadarbību! Noteikti nākotnē vēl būs nepieciešami jūsu pakalpojumi.

Rimands Mednis SIA Ziedu Salons Fantāzija valdes loceklis

Pasūtījums - mājas lapas izveide iekļaujot arī interneta veikalu ar pakalpojuma apmaksu ar karti vai internetbankā. Līgumā paredzētie darbi tika veikti korekti, visas neskaidrības un papildinājumi tika atrisināti veiksmīgas komunikācijas ceļā, internetveikals www.ziedufantazija.lv darbojās mūsu klientiem saprotamā veidā, esmu apmierināts ar PIKSPER kolektīva profesionāli paveikto darbu un ieteiktu šo uzņemumu arī citiem.

Aivis Liepa SIA ALtīrīšana

Lieliski padarīts darbs! Tieši 2 nedēļu laikā mūsu mājaslapa tika izstrādāta. Liels paldies, noteikti iesaku!!!👍👍👍